Projektowanie i skanowanie 3d

Projektowanie

Technologie druku 3D, pozwalają na projektowanie na zupełnie nowym poziomie. Ponieważ eliminują ograniczenia związane z tradycyjnymi metodami produkcji części. Nie znajdziesz tutaj takich mankamentów jak: marnotrawstwo materiału czy słów inżyniera „w tej technologii to nie możliwe”. Projektowanie pod druk 3D nieco różni się od klasycznego modelowania CAD. Jednak Nasz zespół doskonale wie, jak stworzyć część, aby sprawdziła się w Twojej firmie. „So make a call!” lub skorzystaj z formularza poniżej. 

x25-wlasciciel

Ludzka głowa jest pełna pomysłów. Jednak ludziom brak czasu, aby je sprawdzić, przetestować. Nasz zespół równie sprawnie, jak i szybko upora się z Twoim problemem, przygotują prototyp, a po kilku odwzajemnionych uśmiechach i Twojej akceptacji również wyprodukują.

skanowanie

Skanowanie 3D , inżyniera odwrotna

Skanowanie 3D to przeniesienie fizycznego elementu do wirtualnej rzeczywistość lub jak definiują to ludzie nauki tego świata: „to proces analizy rzeczywistego obiektu lub środowiska w celu zebrania danych na temat jego kształtu i wyglądu (np. koloru). Zebrane dane można następnie wykorzystać do budowy cyfrowych modeli 3D.” Nasza firma korzysta ze skanerów optycznych (używających światła strukturalnego) firmy Shining Einscan, których zaletą jest szybkość i precyzja. Uzyskany model 3D w formie chmury punktów, a potem siatki trójkątów (format STL, OBJ), może posłużyć do: 

  • kontroli jakość wykonanego już elementu
  • inżynierii odwrotnej
  • wydruku zeskanowanej części
  • przechowywania elementów w formie cyfrowej

Potrzebujesz druku 3d?

Pamiętaj, że możesz się z nami skontaktować bezpośrednio:

Marcin Kotarski CEO

+48 698 076 144

Michał Lewandowski CAD Designer

+48 501 044 756